Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autos iskola váltásnál tartok...

Vidrush kérdése:

Autos iskola váltásnál tartok hosszas kálvária után, Délpesten tudtok jót?

Figyelt kérdés
Mivel nem lehet ki írni a jelen iskolám nevét így csak "lassú puhatestünek nevezném" tudtok e ajánlani dél pesten egy jó autós sulit? Ahol: Korrekt oktatók vannak Korrekt autó parkal Oktató partner és nem ellenség forgalmi vizsga alatt Okató nézi a Te érdelkedet is vizsga napján és ha lehet intézi a +segitséghez jutást (ezt nem részletezném, szerintem mindenki tudja miről van szó) Elözmény: 2DB bukott forgalmi vizsgán vagyok túl, ami mind kettő vitatható, de legföképpen a második, mivel egy fék távon belül ért sárga miatt buktattak meg, és az oktatóm annyit sem mondott fa papucs. Hozzá tenném, nem engedte az oktató hogy fizzessek a vizsga biztosnak, pedig a második esetnél szerintem ez hiányzott. Harmadik vizsgám tegnap lett volna, vezettem előtte 2 órát, oktatóm elmondása szerint 13:20-kor kezdödött volna. Be mentünk a vizsga központba ahol kiderült, hogy a vizsgám 12:20-kor volt. Itt be sokaltam, fenti, iskolát még véletlenül sem ajánlom senkinek! Továbbá tudni kell nem vagyok vezetési analfabéta, vezettem a család több autóját is, mazda 323, toyota verso gond nélkül forgalomban, márcsak a rozsaszin lapka hiányzik. Várom a korrekt vélaszokat!

2015. jún. 2. 08:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!