Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Claire's-ben kapható táskák...

A Claire's-ben kapható táskák mennyire strapabíróak? A mindennapos suliba járást bírják?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Én pont az ilyesfajta kételyeim miatt nem vettem táskát a Claire's-ben. Sétálós hátizsáknak oké, de én nem ajánlom mindennapi sulis használatra.
2015. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm hordta idén suliba, kb. májusig bírta, aztán szétszakadt. Szerintem is inkább sétálós hátizsák, nem a mindennapokra lett kitalálva.
2015. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én sulimba egyik barátnőm szintén ilyen táskával próbálta a tanévet végigvinni, rengetegszer varrtam meg neki, és végül sikerült, de megjegyzem, hogy a cuccok többségét így is a szekrényében szokta hagyni :D Én ajándékba kaptam egyet most nemrég, de nem fogok vele suliba menni, az biztos...ha kevés a cuccod, a tankönyveid könnyűek esetleg még bírja, ha meg nehéz, de folyamatosan van türelmed és időd varrni a táskát, akkor a tanévet is kibírja valahogy, de utána mindenképp ki kell majd dobni, mert a sok cérna se tartja örökké, egy idő után folyamatosan ugyanott fog szétmenni, és használhatatlanná válik. Nekem volt egy kínos szitum, hasonló táskával, kiszakadt az út kellős közepén hazafele menet, nem volt nálam szatyor, semmi, de teljesen más kerületben laktam mint ahol a sulim volt, és kézben vihettem a cuccaimat :D :D :D Csak erős táskával indulj a suliba, mert lehet megszívod, mint én anno :D :)
2015. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!