Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik a munkáltató...

Dbman kérdése:

Hogyan működik a munkáltató jelentése a munkaügyi felügyeletnél és mi ennek a velejárója?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy megpályáztam egy lakhatási támogatást, amire minden jogom megvolt. 3 hónapos előkészületek után minden sikeres volt már csak annyi kellett, hogy megkapjam a munkaszerződésemet és azt a munkaügyi osztályon leadjam... de a szerződésem sajnos csak a bejelentés után 50 nappal kaptam kézhez így a hiánypótlási határidőt meghaladva elestem egy komoly támogatástól, ami pályakezdőként komoly segítség lett volna. Tudom, hogy velem hasonló helyzetű ismerősöm megkapta a támogatást (együtt intéztük), csak annyi a különbség, hogy ő megkapta időben a szerződését én meg nem. Tehát joggal állíthatom, hogy a támogatást a munkáltató hanyagsága miatt nem kaptam meg, holott első interjúnk alkalmával kikötöttem, hogy nekem szükségem lesz a szerződésre minél hamarabb a szóban forgó pályázat miatt.

Tehát kérdezném, hogy érdemes-e foglalkozni vele?



2015. jún. 4. 22:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!