Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért parasztozzák le a nők...

Miért parasztozzák le a nők azokat a férfiakat akik zuhanyzás közben pisilnek?

Figyelt kérdés
Ahogy olvasom itt gyakorin a válaszokat mindegyik azon a véleményen van majdnem (tisztelet a kivételnek) hogy mekkora egy ősember meg paraszt. Úgyis leviszi a víz a lefolyóba.
2015. jún. 5. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
De legalább ne a strandon a többiek szeme láttára pisilnének zuhanyzás közben.
2015. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Otthonira zuhanyzásra gondoltam. Én még soha nem láttam hogy strandon mindenki előtt hugyozna valaki.
2015. jún. 5. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert igényes ember nem hugyozik oda ahol tisztálkodik.
2015. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De úgyis leviszi a víz akkor miért ne?
2015. jún. 8. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert szimplán gusztustalan. A WC-t fertőtleníted, de nem hiszem, hogy a zuhanyzót is.


A szerelő érdekesen fog rád nézni, ha a zuhanyzód lefolyója eldugult a hugykövektől... :D

2015. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem hívunk soha szerelőt ilyen problémákhoz. :D

Ha pontosan a lefolyóba célzok akkor is gusztustalan?

2015. jún. 10. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az. De hát ahány család, annyi szokás. Van, ahol természetes, hogy belefújják az orrukat a szalvétába, meg ilyenek... :D


Még ha belecélzol a lefolyóba, akkor is mellé mehet egy kicsi, és ha nem viszi le a zuhany vize akkor fertőzésveszélyes.


(Amúgy nemcsak a férfiak pisilnek bele. Szerintem nőktől is gusztustalan). :D

2015. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok és bele szoktam pisilni. Ha kell, akkor csak simán elengedem magam, majd megmosom a combom. Nem kell a kádat fertőtleníteni ezután. Illetve nem ezért kell. A sok mocsok, amit a buszozás után lecsapatok magamról, rosszabb, mint az, hogy odapissantok, azért mégse szól senki semmit :D
2015. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!