Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Michael...

Mi a véleményetek Michael Jacksonról? 😍

Figyelt kérdés
Én nagyon imádom. Nagyon jó lelkű szerény ember volt,aki rengeteged segített az embereken (főleg a gyerekeken) Szerintem ritka az olyan ember manapság mint amilyen ő volt. Nagyon sajnálom hogy ilyen hamar és ilyen szörnyű módon kellett meghalnia (én még a mai napig biztos vagyok benne hogy a média készítette ki,teljes mértékben) Amellett hogy jó ember volt nagyon tehetséges és maximalista és utánozhatatlan. Egy legenda aki,egy teljesen új stílust hozott be. A zenéi egyszerűen elképesztőek és mindegyiknek van valami mondani valója. Neki nem csak a szerelemről szól,meg nem csak magárol,mint a legtöbb sztárnak. Neki a zenéi többségében a gyerekekről és a föld jobbárételéről Szólt. Nagyon tisztelem!❤ ti mit gondoltok róla?
2015. jún. 5. 18:08
 1/2 anonim válasza:

igaz amit írtál és tlnyleg szörnyű ami vele történt

Isten nyugosztalja:)

2015. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dettó!

:"( Nem így kellett volna történnie..

Szeretlek, Michael!!

2016. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!