Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A telefonom vírust kapott, és...

Mira00 kérdése:

A telefonom vírust kapott, és nem tudok belölle ki lépni. Azt írja, hogy vád alatt vagyok. Bementem a rendőrségre és megkérdeztem. Azt mondták ez vírus. Nem ők kűldték nekem. Mi lehet ez? Hogy tudnám eltávolítani?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem add fel magd. XD hátha kiírja, hogy óvadékkal szabadulhatsz. XD bocsi, jobb ötletem nincs
2015. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Virusirtóval.
2015. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
szegény.képes voltál bemenni a csendőrségre?csinálj újraindítást vagy hard resetet,a neten fogsz találni infót a telód típusa alapján.utána tegyél fel vírusírtót(bár valszeg soha semmit nem fog találni) pl. kaspersky
2015. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lefogja az egész telefonodat? pár napja hasonló gondom volt.

bevittem a vod@afonhoz, 10 perc alatt megcsinálták. németben vagyok, 5 € -t kértek érte.

igaz, minxen adat, személyes beállítás törlődött róla, ami nem az SD kártyán volt.

2015. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ja, ha ez számít: S4 es Galaxy, Android


szerintem otthon is megúszod 2000 ft ból. nekem átszámítva 1500-ba került.

2015. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen bementem,mert megilyedtem :( addig a rendőrök is megvoltak ameddig ki nem derült,hogy csalàs lehet. Igen az egész telefon.Csak azt a rendőrségi oldalt adja be.Köszönöm a segìtséget. Màr többet tudtam meg. Bàr angol nyelvtudàs nélkül nehezebb lesz intézkednem. :)(
2015. jún. 7. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán semmit sem kell intézked. vidd be egy telefonoshoz!!!
2015. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

United Kingdom Police Case

#982318732-A8732 ezt van az elején.Valami FBI vìrus ezt ìrja ki.Semmit nem ad be csak,hogy fizessek be 100fontot meg,hogy az adataim a képeim stb..az ők tulajdonukban àll.A rendőrség annyit mondott,hogy ne fizessek.Voltam telefonosnàl és nem tudnak segìteni.Valaki ismeri ezt a vìrust?

2015. jún. 7. 18:01
 9/10 anonim válasza:

[link]

Gondolom valami ilyesmi. Vagy szervizben leszedik, vagy megpróbálod az avast ransomware removal-lal megoldani.

2015. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző: ez azért nem lehetséges, mert semmire nem reagál ilyenkor a telefon. semmilyen alkalmazáshoz, még a billentyűzethez sem enged hozzáférést.
2015. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!