Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják annyian a Sword...

Youlia kérdése:

Miért utálják annyian a Sword Art Online-t?

Figyelt kérdés
Én végignéztem és imádtam, de ahogy látom, sokaknak nem tetszik... és egyszerűen nem értem miért :D

2015. jún. 7. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

mert az óriási hype miatt többet várna el az ember a sorozattól, de nem kapunk szinte semmit...

-sablonos karakterek, történet

-az anime 1. fele egész jó, de aztán nagyon sokat veszít a színvonalából

-én személy szerint hiányoltam a vért

-felesleges mellékszálak


na szóval, nem lett a kedvencem (bár nem is nagyon rajongok a shounen-ekért)

Inkább ledarálok helyette egy Death Note-ot, vagy egy Tokyo Ghoul mangát :DDD.

2015. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%
Én személy szerint szeretem, és a kedvenceim között volt amíg más ki nem turta. Én sem értettem miért szidják sokan de az eloelőző valaszoló felvilágosított, és szerintem nem érdemes valamit előre elítélni akár pozitívan akár negatívan.
2015. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
23%

Mert az ember egy harcokkal teli,érdekes sorozatot vár,nem ezt a romantikus...izét.

Nem tudom,feltűnt-e neked,de Kirito teljesen elpuhult Asuna miatt. És Asuna se az a harcias csaj,akire a fiúk vártak...

2015. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Pont azért amit az 1. válaszoló írt. Az ember többet várna ettől. Én csak az 1. pár részét láttam, de bealudtam rajta. Emellett rohadt logikátlan is.

És ha tudsz angolul: https://www.youtube.com/watch?v=Vh0qWtYmAjs

2015. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 -Igazmondó- ***** válasza:
81%
Én nagyon szerettem, minden részét, nem igazán zavarnak a leszólások. :)
2015. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Egy dolog jó a saoban és az az alapötlet. Sokkal, de sokkal többet ki lehetett volna hozni az egészből. Mikor az első részt megnéztem, azt hittem, hogy ebből még akár kedvenc is lehet ha jól alakul. Ehhez képest:

Túl van drámázva, túl van nyálazva, bénák az ellenségek, nem látványosak a harcok, klisések a szereplők, nyafogás éjjel-nappal, kis barbitündérlánykák, megmagyarázhatatlan újjáéledések, kiszámítható befejezés.

Gyűlöltem az összes karaktert, imádkoztam, hogy a pillangóbácsi k*rja meg asunát kirito szeme láttára :D


És amiért legjobban utálom ezt az animét, az elképesztő hype miatt, amit nagyon nem érdemel meg.

2015. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Feleslegesen nyálas, tele cliché anime.

Az első 12 részben legalább 2 főhős karaktere viszonylag normális volt, utána még ez se maradt meg. Kirito hihetetlen jellegtelen, Asuna meg az elején még normális, utána őt is "kiherélték".


1. évad 2. felében és 2. évadban pedig már semmi izgalom nem volt. Nem volt karakterfejlődés, nem volt senki veszélyben, nem volt vicces és még a karakterek kapcsolataiban se volt semmi progresszió. Egyszerűen nem történt SEMMI.

2. évad egyik leggyengébb anime volt amit valaha láttam, pedig már láttam vagy 200at.

2015. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, van bennük igazság, de én nem értek egyet... Még mindig imádom :D
2015. jún. 10. 17:56
 9/10 Gergely006 válasza:
54%
TE NEM EMBEREKKEL BESZÉLTÉL!!!!!! Szerethető az összes karakter......
2015. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem A SAO-t <3, pont most ebben a pillanatban nézem a 2.évad 15.részét:)

Szerintem vannak benne váratlan fordulatok,érdekes a történet, maga az anmie is jól néz ki, a szerelmi szál nincs túlnyálasítva(ízlés kérdése).

2016. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!