Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok a Sword Art Online-hoz,...

Youlia kérdése:

Tudtok a Sword Art Online-hoz, a No game no life-hoz, vagy a Madoka Magica-hoz hasonló animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. jún. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnézetm és elég réginek tűnik, én valami újabbat szeretnék, és lehetőleg lány főszereplőt. De ha olyan jófej mint Kirito, akkor lehet fiú is :D Azért köszi a választ :)
2015. jún. 7. 12:45
 3/5 Firedoom ***** válasza:

Log Horizon ez MMO mint a sao+szimpatikus a főszereplő

Ecchit gondolom ne mondjak, de ezeket megprobalhatnad:

Guilty Crown

Dusk Maiden of Amnesia (vígjáték)

Amnesia (horror)

K project (ezt tuti szeretni fogod)

Code Breaker (ez is jo, de inabb az átlagos)

Black Bullet (lolis, nekem tetszett, egy próbát neked is megerhet)

2015. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnézem őket :) Amúgy azt elfelejtettem odaírni, de láttam a Death Note-ot is (vagyis nem végig, csak L haláláig), szóval ahhoz hasonlót is keresek :)
2015. jún. 10. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? ez is játékokról szól de itt az ún. "ajándékokkal" küzdenek egymás ellen

10 része van igaz rövid de nekem bejött

2015. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!