Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetekeg fogok bukni...

Szerintetekeg fogok bukni matekból? 9. -es vagyok matekból 1.81 az átlagom. Megkerdeztem tőle megadja a jobb jegyet. Ő azt válaszolta még nem tudja. Ez jelenthet jót?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 22:40
 1/5 anonim válasza:
Jelenthet, de lehet hogy nem jelent.
2015. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérdezd meg hogy mit kell tenned a biztos 2-esért! Ha látja rajtad hogy akarod és teszel érte akkor biztos megadja.
2015. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még megkérdeztem a tanárurat múlthét szerdán amikor mondta hogy még nem tudja, hogy akkor írhatok-e. Ő azt mondta nem mert már az utolsó hetekbe nem írat. Nincs mar ilyenkor kedve javítani
2015. jún. 9. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg, hogy táblánál felelhess. Vagy akár egy lyukas órában külön... Az is lehet, hogy elég csak ennyit látnia, hogy te tényleg akarod, és akkor nem is csináltat veled semmit, hanem megadja. Aztán persze az is lehet, hogy simán megadja így is, csak picit "ijesztgetni" akart még, hogy izgulj és tanulj a hibádból, és máskor próbálj meg nem ilyen rossz átlaggal végezni, hanem jobban belehúzni...
2015. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt se lehet ma monndtam neki es azt mondta nem. Amúgy meg a 17 fős csoprtból 8an kettesek lesznek egy a tobbiek meg tuti buknak. Tehat a tanar ur egy idiota mindenki utalja kb
2015. jún. 9. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!