Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diszkréten szeretném a dolgot...

Diszkréten szeretném a dolgot rendezni, hogyan csinálnátok ti? Pl. Fogyasztóvédelem? Vagy a fönőküknek szólni valahogy. Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Törzsvásárló vagyok a közeli kis boltban, már egy idő óta figyelem, hogy az egyik eladó a kért szalámit vagy sajtot a papírra teszi, ezután a mérlegre.A nagyobb papír 5g a kisebb 3g.tehát ha én 100g felvágottat kérek akkor ha én itthon lemérem,akárhogyan is nézem 97g,illetve 95g.Becsap nap mint nap,de ha engem becsap akkor a többi vásárlot is valószínű.diszkréten szeretném a dolgot rendezni,hogyan csinálnátok ti?Pl.fogyasztóvédelem?vagy a fönőküknek szólni valahogy.Tanácstalan vagyok.
2015. jún. 9. 19:56
 1/1 anonim válasza:

Figyelmébe ajánljuk a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság e tárgykörben nemrégiben kiadott sajtóközleményét ezen a linken: [link]


Ha nem szeretne személyesen szólni az üzletben, úgy (közérdekű) bejelentést tehet az Ön lakóhelye, vagy a vállalkozás székhelye szerint illetékes Kormányhivatalnál ( [link]


Üdvözlettel: NFH Fórum admin1

[link]

2015. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!