Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pánikbetegség? Hogyan lehet...

Pánikbetegség? Hogyan lehet kezelni?!

Figyelt kérdés
Néha nem is tudom úgy el mondani mit történik velem, mert olyankor ki kapcsol az agyam ez úgy pár percig tart de beképzelem a dolgokat és olyan félelem jön rám hogy le zsibadok és akkor tudat alatt vagyok még ez rajtam van pár percnél nem szokot tartani de olyankor nagyon rosszul érzem magam. Beképzelem a dolgokat vagy
2015. jún. 10. 05:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ez mikor szokott előjönni?
2015. jún. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez váratlanul, jön 1-2 percnél nem tart továnn tegnap 3x jött rám.
2015. jún. 10. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárhol megtörténik, vagy pl otthon nem jön elő?
2015. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ithon uton barhol.
2015. jún. 10. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy pszichológust meglátogatni. Lehetséges hogy történt valami a múltban, amik ezt okozzák?
2015. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy az miatt lenne.
2015. jún. 10. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig a múltban történt események nagyban befolyásolják azt hogy milyenek leszünk. Gyerekkoromban több sérelem ért engem, emiatt kevés az önbizalmam.
2015. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
engem nem ért sérelem azért nem mondhatnám ez miatt lenne , fogalmam sincs ez mi miatt van pánikbetegség vagy fogalmam sincs , viszont el megyek egy pszichológushoz :))
2015. jún. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!