Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok a zebroidokról?

Mit tudtok a zebroidokról?

Figyelt kérdés

Legfőképp a Kvagga érdekelne, hogy róla milyen néphiedelmek keringenek, és aki azt hinné, hogy a fantáziám agyszüleménye annak itt ez a szocik: [link]

Leszögezém, hogy én nem emlékszem, hogy valaha is hallottam eme jószágról, de ma éjjel vele álmodtam, álomban laccó volt a kezében és E jószág zihálva jött nekem felé, így fogtam a laccót, és a nyakába dobtam felültem a hátára és végig-lovagoltunk a prérin, amikor is egy sziú indián lenyilazott engem, de nem is ez a lényeg. Számomra az a különös, hogy E jószággal álmodtam, talán kriptidekkel kéne foglalkoznom?



2015. jún. 10. 10:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Kezemben, nem a kezében!
2015. jún. 10. 10:28
 2/8 anonim válasza:
Nem is a prérin élt, hanem a szavannán, szóval nem hiszek neked :D
2015. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Ez csak álom volt, ahol nincsenek szabályok!
2015. jún. 10. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:

A hatan nem ult reptoid?


Amugy igen, szerintem is kriptidekkel kene foglalkoznod, mert tok logikus, hogy ha almodsz valamirol, akkor rogton az lesz a foglalkozasod is. Legalabb sokmindent kiprobalhatsz, az urhajostol a bergyilkosig.

2015. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Nem, a hátán nem ült reptoid, de majd jobban belemerítkezek eme hivatásban, mert kezd érdekelni. A múltkor is találkoztam egy rókával, aki nem róka volt, egy kutyával, aki nem kutya volt most pedig itt van ez a Kvagga is.
2015. jún. 10. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Békés faj. Az oroszlanoidok rendszeresen írtják őket.
2015. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 10. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2015. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!