Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti emberi lényekről tudtok?

Figyelt kérdés

Gondolok én itt most olyanokra, hogy médium, sámán, satöbbi. Olyanok, akik megtartják az emberi alakjukat a magic alatt és nem változnak állatokká, plusz nem olyan ismertek, mint például a vámpírok. Mini történetet szeretnék írni, és mindenképpen természetfeletti témájúra gondoltam, amihez pedig ilyen ötletek kellenének, csak sajnos nem tudok sok ilyen természetfeletti teremtményről.

Utánanéztem már interneten is, de nem találtam túl sokat, amit meg igen, az olyan, hogy betegséget ismer fel meg ilyenek, és ezek nem az igaziak a számomra.

Hálás lennék, ha tudnátok segíteni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 4. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Így jó hogy nem kapsz választ ha törölteted őket!

Troll kérdés!

2015. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Érmelléki Kuglófemberről tudok, ez egy nagyon gonosz sütőipari szörnyeteg aki elviszi az embereket és utána megeszi, kuglófhangokat ad ki és vanília illata van.

A másik a Kiskunbüdösfütykösi Repülőnyelv...ez egy hatalmas nyelv, ami repül, és mindent megnyal amit megpillant.

2015. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan, hogy természetfeletti. Erre bárki képes lenne, aki képes akarna rá lenni. Csupán az emberiség legnagyobb hányada el van zárva a szellemétől és ebből fakadóan számára ez ,,természetfelettinek" tűnik. Ez egy teljesen alapvető képesség amit te is meg tudnál tanulni. Energia stimulálás, Gyógyítás (szellem, lélek, energia útján), a rezgésszámok manipulálása és annak érzékelése, az energiák szemmel való látása, az asztrál síkon lévő teremtmények beazonosítása, testelhagyás és had ne soroljam tovább.
2015. júl. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!