Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet beleírni egy önéletr...

Mit lehet beleírni egy önéletrajzba?

Figyelt kérdés
Szeretnék állást keresni de nem tudok mit beleírni az önéletrajzomba. Egy érettségim van meg egy biztosításközvetítői vizsgám. Arra nemtudom kíváncsiak, e hova jártam általánosba de ha bele is írom az is +egy sor, hát nem tűnik sokkal többnek. Ugye beleírom az elérhetőségeimet és ennyi, hát ez nem túl sok. Annyit szeretnék kérni ha valaki leírja, hogy mit lehetne még beleírni akkor ne csak körülírja hanem konkrétan azt írja le ahogy ő beleírná egy önéletrajzba. Köszönöm.
2015. jún. 12. 08:03
 1/3 A kérdező kommentje:
"Egy boldogtalan ember vagyok ezért sértegetéseket írok mások kérdéséhez, ja egyébként fogalmam sincs hogy tudnék választ adni a kérdésre, úgyhogy márcsak ezért is írok neki negatív jelzőket, mert attól nekem jobb."
2015. jún. 12. 09:45
 2/3 anonim ***** válasza:
ha voltál diákmunkán azt is írd bele,írd bele miért szeretnél odamenni,ha tudod milyen munkakört akkor azt is,bérigényt is,a jó tulajdonságaid,pl tudsz csapatban és önállóan is dolgozni,szereted a rendet magad körül,ha van jogsid azt is írd bele,nyelvvizsgát,honnan hallottál a cégről,ki ajánlotta(ismerős,barát,osztálytárs),pl szereted a maximumot kihozni magadból,jó a stressztűrő képességed.Ha pályakezdő vagy nyalizhatsz nekik azzal hogy szeretnéd a pályafutásod,egy neves cégnél kezdeni...beleírhatod milyen számítógépes ismereteid vannak(office,world,stb)Lényeg,nem kell mindennek igaznak lenni,viszont egetverőeket ne hazudj(hogy pl van diplomád de mégsincs) Fényezd magad egészséges keretek közt,érződjön hogy van önbizalmad.Állásinterjűn ha behívnak meg ne parázz,légy laza,mosolyogj és próbálj valami "vicceset" elejteni,akkor úgy is megjegyzik az arcod,több eséllyel indulsz.Bocsi az ömlesztett szövegért,de hirtelen írtam ami eszembe jutott,meg telefonról írok.Sok sikert:)Ha van még kérdés,segígek.
2015. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem voltál segítőkész kedves 3-as, mert nem tálcán hoztad a sültgalambot, és a végén még egyedül kell megfogalmaznia 2 mondatot.
2015. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!