Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minden korábbi munkahelyet be...

Minden korábbi munkahelyet be kell írni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
Kb 3 évet dolgoztam projektmenedzserként. Kormánytisztvielő voltam. Rengeteget túlóráztam és borzasztó stresszes volt a meló.Mivel babát terveztünk, így jobbnak láttam, ha keresek egy nyugisabb munkát, amit azóta is bánok. Elmentem titkárnőnek. Mint mondtam nagyon megbántam, hiszen a korábbi állásom azért elég komoly volt és annak is hangzott.Ahhoz képest a titkárnő egy óriási ugrás lefelé a ranglétrán. Nyilván ez majd a későbbi munkáltatómnak is szemet szúr. Muszáj beleírnom, hogy titkárnőként dolgoztam?Nem volt 1 év, de onnan mentem szülni.

2014. okt. 9. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
nem mszáj, de rá fognak úgyis kérdwzni a lyukra a cvben.
2014. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahol 1 évig voltál és szakmailag sem jelent előrelépést azt ne írd bele, pl.: ha projektvezető lettél volna ott is beleírhatod, de akkor sem szükséges szerintem...Évszámokkal lehet trükközni senki! nem fog utána nézni, hogy melyik helyen pontosan mikor is és mennyi időt voltál, de azért persze valótlant ne állíts.
2015. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!