Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolci Melo diákról tapaszta...

Miskolci Melo diákról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nyáron diákmunkára szeretnék menni, de nemtudom hogy melyik szövetkezetbe lenne érdemes regisztrálni. Ahol 18év alatt is vállalhatok munkát. (17vagyok és sok helyen csak 18évét betöltötteknek láttam munkát)

2015. jún. 14. 20:34
 1/2 anonim válasza:
100%

felejtsd el. bunkók és megbízhatatlanok.


Mind-diákot ajánlom

2015. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is nagyon szeretnék már dolgozni, voltam is a Meló Diákban, de konkrétan épp hogy bementem elis küldtek. Az lenne a feladatuk, hogy segítsenek munkát találni, esetleg közöljék, hogy sajnos jelenleg nincs munka. Ahogy válaszoltam az első kérdésre, hogy 17 éves vagyok annyit mondtak, hogy "menj haza, nézd a facebookon."..
2015. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!