Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves srác vagyok jelenleg...

16 éves srác vagyok jelenleg 164 cm magas és 90kg vagyok szeretnék nyáron minimum 15kg fogyni tervezem hogy naponta este 2km futnék intenzíven illetve oda figyelnék étrendemre ki mit ajánlana hogy csináljam elég lehet - e amit fentiekben írtam?

Figyelt kérdés

#Diéta sport élet
2015. jún. 15. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Tippek:

- Ne igyál semmilyen cukros italt, csak ásványvizet vagy sima vizet. (Hidd el sokat számít ;) )

- Ne egyél fehér kenyeret, inkább barnát/feketét, de ezekből se sokat.

- A legtöbb édességet vond el magadtól. De ha nem bírod ki, akkor egyél pl.: egy tábla csokiból csak egy kockát és azt szopogasd el és utána már jobb lesz...vagy vegyél be egy cukrot.

- Ha van valami puding, süti a hűtőben azt jobb kivenni és olyan helyre tenni, ahol nincs szem előtt. Így nem kell majd minden hűtőnyitásnál azokat bámulnod.

- Ha nassolni szeretnél, akkor csoki/chips helyett egyél gyümölcsöt/zöldséget.

- Próbáld minden étkezésedet zöldséggel kiegészíteni, mert azok telítenek.

- Sose edd tele magad. Egy nap egyél többször kisebb adagokat, de akkor azok tényleg kicsik legyenek. Ha pl.: úgy érzed, hogy szeretnél még egy rántott húst enni, akkor arról mondj le.

- Ne egyél gyorsan és minden jól rágd meg. (Apró dolgok mégis számítanak)

- Igyál sok vizet.

- Este 6 után már ne nagyon egyél.

- Ha éhes vagy egyél(de persze ne sokat)...semmiképp se éheztesd magad, mert akkor a szervezeted nem fogja tudni, hogy most mi van és el kezd "raktározni".

- Ha szeretsz futni akkor nyugodtan fussál, de szerintem lehet, hogy az elején hasznosabb lenne inkább tornázni (hidd el azzal is sokat tudsz fogyni ;) ).

Gyakorlatok:

- [link]

- Ugrókötelezés.


Mindenképpen most kezd el fogyni, mert még fiatal vagy és még könnyebben tudod a tested formálni, mint 25 évesen!

Az elején lehet, hogy egy kicsit nehéz lesz, de hidd el, ha kitartó vagy sikerülni fog.

Sok sikert! :)

2015. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm biztatást és tippet :)
2015. jún. 20. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!