Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Trónok harca akkor kezdeném....

Murlockmuki kérdése:

Trónok harca akkor kezdeném. Havas Jon valaki alátudja támasztani és megtud nyugtatni h feléled?

Figyelt kérdés

csak azért mert igazából én elejétől nézem a sorozatot és állandoan a favorit karaktereim pusztulnak ki oké oké értem én h ez a got de akkor is már kicsit sok lesz ez a starK gyilkolás A KIS BOLTON CSÁVOT kellet volna ki belezni.

1.Nem tudsz semmit havas jon

2.A fiúnak meg kell halni h a férfi meg szülessen

3.ki csajt is elégeték de semmi jó nem volt benne stanisnek,szoval szerintem az inkáb havasnak szólt és hát nem véletlen pont elhagyta a piros banya stanist és megy jonhoz és nem szól semmit se meg nem drámai halála volt jonnak VÉLEMÉNYEK??



2015. jún. 16. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, csak sejtések vannak, hogy mi lesz. 1. Nem hal bele a sérülésekbe. 2. Átvargol Szellembe, majd esetleg(!) a rémfarkas testéből 'újraalkotják', valamilyen varázslattal. 3. A vörös ribék meggyógyítja/ feltámasztja. (4. A könyvben van egy erdei boszorkány is a vadak között, a Fekete Várban. Nem tudni miféle képességei vannak. + Korábban Jon küldött levelet Óvárosba, hogy küldjenek onnan mestereket. Esetleg pont akkor toppannak be, és ellátják a sebeit)... De ez mind csak fikció.


A sorozatban, valószínűleg ugyanazt fogod látni, amit a könyvben is olvashatsz majd a karakterrel kapcsolatban - ergo, Martin a főnök. Ha Martin szemszögéből nézzük, 50-50 % az esélye, hogy kiírja, vagy újraéleszti a karaktert. Ha a kiadója szemszögéből nézzük, már más a helyzet, ugyanis még lesz a TWoW (6. köteten) kívül még legalább 1, és érdekük, hogy a rajongók megvegyék azt is. Nem céljuk, hogy a fanok kiábránduljanak a történetből, és ezzel a sorozat készítői is így lehetnek. Jon karaktere körül elég sok az elvarratlan szál ahhoz, hogy csak így lezárják a történetét. Ha megtennék, az nagy közfelháborodással járhatna, és elképzelhető hogy a rajongótábor egy jelentős része elpártolna, mint az újabb könyvek megvásárlásától, mind a sorozat nézésétől. Egy szó, mint száz (mert csak magam ismételgetem). Több szemszögből nézve is valószínű, hogy Jon túléli (tudod: pénz beszél...).

2015. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja na király :D köszi a vállaszód remélem úgy lesz csak abból indulok ki 1 favoritom robbert barateon és ned stark xD puff hello . utána robb és havas robb hello oberyn pusz hello tehát xD oké az ördög fióka még ott van de akkor is nekem ez a sorozat úgy indult h a stárkok a fő szereplők ahogy az 1évadban azok is és hát nem valami sok maradt de most jön vissza jön + breendon majd isten tudja miket tanult a foszernél
2015. jún. 16. 15:29
 3/4 A kérdező kommentje:
ez egy ilyen agy tépő sorozat de eddig a legjobb az tuti a walking dead még ami jó de ezt meg se közelíti :DD
2015. jún. 16. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Most jött ki a 6. évad 2. rész, és a végén Jon feléled :) tessék, ez a biztos, és nem SPOILER- mert te kérdezted!
2016. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!