Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CS:GO Lanokon milyen fülhallga...

CS:GO Lanokon milyen fülhallgatót használnak?

Figyelt kérdés
láttam hogy a zajkiszűrős fejhallgató alatt egy fülbedugós fülhallgató van, ami érdekelne, hogy melyik és milyen.

2015. jún. 17. 01:23
 1/3 anonim válasza:

Talán egy videó link még jó lenne ide...

Amúgy annyit tudok mondani, hogy jó minőségű... Kb ennyit lehet erre mondani.

2015. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy erre rájöttem én is, hogy jó minőségű lehet, ha már Katowice, Dreamhack vagy bármely lanon ilyen füldugót használnak... Ha találtam volna róla videót, képet a fülhallgatóról, akkor valószínű nem kérdeztem volna, hogy "melyik és milyen". Ezért kérdeztem talán, HÁTHA valaki jártasabb a témában, esetleg ő megtudakolta valahonnan milyen fülhallgatóról van szó.
2015. jún. 23. 00:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyi még, ha valakinek van esetleg, akkor meg-e érte a vásárlása, vagy hasonló ár kategóriában inkább egy fejhallgató vagy a minősége egyezik?
2015. jún. 23. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!