Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek köldökének alakja/f...

Az emberek köldökének alakja/formája genetikán is múlhat, azaz öröklődhet, vagy minden azon múlik hogyan van elvágva a köldökzsinór és hogyan gyógyul be?

Figyelt kérdés
Nyáron a strandon szoktam figyelgetni az embereket. Fiúkat, lányokat egyaránt. Nagyon nehéz 2 egyforma köldököt látni. Most ne gondoljatok aberráltnak, de azért egy strandon nézelődik az ember és kb mindenkinek szabadon van a köldöke. Mostanában megfigyeltem, hogy mennyire más mindenkié. Van akinek kiálló, van akinek mélyebb, de azért vannak benne bőrredők, aztán van akinek csak egy fekete lyuk az egész és még az alját sem lehet látni, mert annyira mély. Megfigyeltem azt is, hogy előfordul, hogy egy szülőnek pont olyan a köldöke, mint a fiatal huszonéves gyerekének. Ez csak véletlen? A mellbimbója is annyira más mindenkinek, de az például szerintem abszolút genetika, hiszen nem egy heg begyógyulásáról van szó. Mit gondoltok erről a köldök témáról?

2015. jún. 18. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!