Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Tanácsot szeretnék...

SEGÍTSÉG! Tanácsot szeretnék művészeti továbbtanulással kapcsolatban? Esetleg külföldi egyetemekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindenképpen művészeti irányba szeretnék továbbtanulni de a szüleimnek problémájuk van a megélhetéssel. Eléggé festői beálítottságú vagyok viszont attól tartok hogy ha elvégzem a képzőn a festőművész szakot utána nem tudok elhelyezkedni. Viszont emelett sok más dolog is érdekel. Segítséget és tanácsot szeretnék kérni hogy megérné e elvégezni mert tényleg nagyon szeretem és nekem már ez több mint csupán hobbi. Köszönöm

2015. jún. 18. 16:14
 1/1 anonim válasza:

Hát ha tényleg nagyon szeretnéd akkor hajrá, csak légy tisztában azzal hogy nagyon nehéz lesz mivel valószínűleg neked kell finanszírozni, tehát mellette dolgoznod kell, plusz a művészeti ágban (jártas vagyok mivel nővérem is művész) rengeteg pénz megy el az alapanyagokra ami kell a művészethez. Tehát ezek függvényébe érdemes döntened.


Utána pedig elhelyezkedni, majd kell lehet valamilyen modernebb munkába szakosodnod ha akarsz keresni. ( pl designer )


Tudom elég lehangoló de ez a rideg valóság. De ha tényleg ezt akarod és tényleg van hozzá tehetséged akkor hajrá!

2015. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!