Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik élelmiszer ipari...

Melyik élelmiszer ipari termékhez árulnak nagy fém dobozt?

Figyelt kérdés

Régen vettünk x kilós száraz macskaeledelt amihez adtak fém dobozt. Nagyon megszerettem uzsonnás doboznak csak lehasználódott. Szeretnék egy új dobozt venni amibe bele fér az a sok kaja amit eszek. Sajnos a boltokban árult éthordók uzsonnás dobozok mind kicsik.


Járt valaki valamilyen boltban ahol nagy dobozt árulnak? Nem baj ha 2-400 kilométert le kell utazzak miatta mert megéri ha új és jó.



2015. jún. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Konkrét üzletet nem tudok, de minőségibb kekszeket gyakran árulnak fémdobozban. Nem tudom, elég nagy méretűek-e számodra, de azok között esetleg körülnézhetsz.

A többség ugyan kör alakú dobozban van, de lehet találni szögletest is.


Pl:

[link]

2015. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos amit küldtél a napi cigarettám sem férne bele! Pedig nem dogányzom :(

Én is néztem már a netet de mind 3kg alatti dobozokat találtam. Kerek doboz nem jó pedig van itthon 8l is.

2015. jún. 18. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Háát, sajnálom. :(
2015. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Komolyan nem árúlnak már nagykiszerelésű fémdobozos: kávét, kakaót, teát, sütit, eledelt, vagy egyebet?

Egyenlőre még nem néztem be boltokba emiatt majd ha lesz időm pedig a városomban még erre specializálódott boltok is vannak. Müanyag bolt, háztartási bolt, túrkáló,

2015. jún. 18. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem a lapot. A Képen kicsinek tűnik. Mekkora? :D
2015. jún. 19. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!