Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit számít plusz 13 lóerő?

Mit számít plusz 13 lóerő?

Figyelt kérdés
Egy 1.6 os 16v benzines Fiat stiloról lenne szó és chip tuning 13 lóerőt adna hozzá 103-115 re . Ez miben nyilvánulna meg ? Mennyit számít ? Inkább végsebesség vagy gyorsulás ?

2015. jún. 19. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam csak 12 lóerő plusz .
2015. jún. 19. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:
12? :D Áhh úr Isten egy gépállat lesz a géped. :D
2015. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezért kár volt bekapcsolnod a számítógépet .
2015. jún. 19. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:

semmiben nem fogod érezni, ha pedig valami elfuserált chip-et kapsz olcsón, azzal haza vágod az autót.

Megkérdezhetem hogy milyen összegben vásárolnád a chip-et?


Én Alfa 159-ben próbáltam a chip-elt változatot mert haverom belerakatta, semmivel nem ment jobbam mint előtte bár én nem tapostam szét a kocsit hogy a szart is kihajtsam belőle, mindkettőnké 2.4 JTDm Q4, semmi különbség nem volt szerintem, pedig elméletileg az alap 209 lóerő 250 környékére nőtt, nyomaték az alap 400 Nm-ről 430-ra. Ő Kollár féle chip-et használt.

2015. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából már tárgytalan , máshol is azt mondták felesleges , de 40-50 ezer körül lett volna . De úgy tudom a te helyzeted kicsit érdekes , kis motornál nem számít de a tiédben egész nagy van/volt elvileg ott már lehetne érezni sőt kéne is szerintem .
2015. júl. 4. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondom hogy nem tapostam az autót csak pályán kipróbálta. 185 km/h-ig nyomtam neki, de az még bőven nem a vége az Alfa-nak, meg nem is huzattam meg annyira, hamarabb elváltottam, az alap 400 Nm is présel az ülésbe. Szerintem nincs értelme az ilyen dolgoknak, a kocsinak nem egészséges, nem vagyok versenyző.
2015. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!