Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Erősnek számít?

Erősnek számít?

Figyelt kérdés

Manapság egy 110 lóerős autó átlag felettinek számít?

Azt tudom, hogy 20 évvel ezelőtt ennyi lóerő brutálisnak számított, most mennyire kapnak az ilyen kaliberű autók tiszteletet az utakon?



2012. febr. 18. 12:48
 1/10 gomzoli ***** válasza:
Inkább csak átlagosnak számít. Gondolom 1.6 benzin
2012. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.6 tdci
2012. febr. 18. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt a tisztelet dolgot sosem értettem ..

110 ló mondjuk egy 1350kilós Focusban...Egy átlag 2 literes benzines 135-160 ló között mozog, egy újabb feltöltött 1,4-1,6os is túllő 110 lovon, szerintem nem számít átlagon felülinek.

20 évvel ez előtt is egy 2.0 sierra, alfa, 320i, is erősebb volt ennél, szerintem már akkor sem számított brutálisnak.

2012. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gomzoli ***** válasza:

A 110 lovas turbodiesel már szépen húz, jól gyorsul, de azért ne értékeld túl magad vele. Meg most őszintén, mi ez a dedós duma, hogy "tisztelnek" ha benne ülsz? Ha villogsz, és az eszed játszod az utakon, akkor teljesen mindegy miben ülsz, nemhogy tisztelni nem fognak, hanem köpnek utánad.

Ha szabályosan és kultúráltan közlekedsz, akkor is lesznek olyan gyarlók, akik a legostobább helyzetben is mindenáron meg akarnak majd előzni téged. Ilyenekkel szemben meg nem lehet tiszteletet elérni, mert ha megalázod előzéskor, akkor csak annál dühödtebben fog újra próbálkozni. Szaarni rájuk.

2012. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, hogy a mai új autók közt, hanem az átlag ember autói közt: Astra F, régi Swiftek, stb. És a tisztelet dolgot úgy értettem, hogy amikor nagyon vagyány vagy és tolod az 50lónak és egyszer csak beáll melléd egy 2x erősebb autó akkor azért abbahagyod az emberkedést, beállsz szépen mögé. Ilyenekre gondoltam. Nem vagyok amúgy az a nagy versenyzős azért a focusnak sem áll jól a gyorsulgatás. De néha-néha esténként amikor beáll mellém valaki, azért elkap a hangulat. Meg azért előzéshez is kell az izom
2012. febr. 18. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 90' években volt 1.6-os autóm 160 le.-vel.Honda Crx Vti.De volt civicem is 1.6 125 le.-vel.A 110 le. már akkor is gyenge volt.

A swift Gti csak 101 le. volt,de 8 mp.alatt volt 100-on.A 110 pacis gépeket simán odaverte.

2012. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az sem mindegy hogy az a 110lóerő mit hajt? egy 800kg-os bódét vagy egy 2tonnás lajstromot?!
2012. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"csak beáll melléd egy 2x erősebb autó akkor azért abbahagyod az emberkedést, beállsz szépen mögé. Ilyenekre gondoltam"

"Meg azért előzéshez is kell az izom"


Jááj, ezeken olyan jót derültem.

2012. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gomzoli ***** válasza:
Utolsó, a kérdező hozzászólása után már én sem reagáltam, mert tisztában lettem vele, hogy 19 évesnél valószínűleg nem idősebb. Ha igen, akkor elmei eredetű gondjai vannak.
2012. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem anno golf gti 1.6-os volt ha jol emlékszem 118 le de télleg belepasszirozott az ülésbe, el kellett adnom mert az asszony félt benne igen szerettem
2012. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!