Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunka. Kinek milyen...

Earth4 kérdése:

Diákmunka. Kinek milyen tapasztalata, véleménye van?

Figyelt kérdés

Tavaly is voltam diákmunkán egy fürdőben árultam hot-dogot, hamburgert, grillhúsokat stb..., mosogattam, szemetet vittem ki, padlót sikáltam, stb... Idén is nagy fáradalmak alapján sikerült bekerülnöm árufeltöltőnek a LIDL-be. Itt aztán mindent csináltatnak velem, hatalmas hűtőboxokat kell húzgálni, kipakolni, ma például négykézláb másztam végig a padlón, fel kellett kapargatnom a kiköpött, leragadt rágókat. Arról nem is beszélve, hogy hogyan beszélnek velem, milyen stílusban, az a flegma hangvétel, lekezelő, unott, zéró segítőkészség amit mutatnak irányomba nagyon felháborító és elkeserítő. Minden beképzeltség nélkül írom, hogy tényleg mindent elvégzek amit csak rám bíznak,nem szólok vissza és nagyon türelmes vagyok, de van ami azért engem is kiborít.


Nektek milyen élményeitek vannak ezzel kapcsolatban, ki mit gondol? Mindenütt ennyire tahók a diákmunkásokkal, vagy csak nekem sikerül ilyen helyeket kifognom? 18/f



2015. jún. 20. 13:53
 1/1 anonim válasza:

Én még nem voltam ilyen jellegű munkában, én asszisztensként meg programozási részben dolgoztam eddig. De az alapján amit nálad látok meg amit én tapasztaltam 2 dolgot tudok mondani.


1) Kell némi szerencse, ha ilyen jellegű munkákat végzel hogy olyan helyre kerülj ahol legalább normálisak az emberek. Egy irodai munkában vagy valami már magasabb végzettséget igénylő munkában már nagyobb esély hogy nem ilyen a helyzet.


2) Van olyan ismerősöm aki például Tescoban dolgozott, ott annyi volt hogy napi 1 kajálási lehetősége volt mint pihenőidő és nagyon hajtották egész nap, de cserébe azért nem is voltak ennyire lekezelőek. Tehát valószínűleg nem mindenhol ennyire elkeserítő a helyzet, csak kifogtad.

2015. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!