Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » LeagueofLegeds-ben melyik...

LeagueofLegeds-ben melyik hőst érdemes megvenni az 1350 idézőpontosok közül? Mert még kezdő vagyok és nem tudom eldönteni! Orgyilkost vagy Mágust szeretnék de ebben sem vagyok biztos! Vagy ha 1350 nem jók melyik nagyobra gyűjtsek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 15:56
 1/2 anonim válasza:

Ha gyűjtenél és orgyilkos, akkor én Zed-et javasolnám. Mágusba meg például Lux könnyen ölhető de elég erős. :)


De amúgy azt ajánlom hogy nézz egy két videót és az alapján válassz melyik tetszik ^^

2015. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát az elõzõ válaszoló véleményét nem támogatom mert egy kezdõnek Zed túl nehéz. Aki könnyü assasin és erõs az akali, mert 3 gombot rányomsz az enemyre és megrépáztad. Vagy akár inkább azt ajánlom ha annie vel megtanulnál akkor a gamejeid 95% a win lenne. Nah de nézzél sok videót mid esekrõl és talán megtetszik valamelyik. ;)
2015. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!