Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy pszichológussal beszéle...

Ha egy pszichológussal beszélek, akkor neki elmondhatom, hogy füvezek, vagy ez még nála is titok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 16:32
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom nem vagyok az ilyen témában jártas de szerintem nyugodtan elmondhatod. Mégegyszer mondom várd meg a többi választ is, mert nem vagyok ebben a témában nagyon jártas.
2015. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kötelezi a titoktartás. Elvégre a füvezéssel leginkább magadnak ártasz, de igazából nem vagy sem ön sem közveszélyesnek nevezhető emiatt. Ha kiskorú vagy és nagy kihatással van az egészségedre lehet, hogy felhívhatja rá a szüleid figyelmét, de hogy a hatóság előtt emiatt nem kerülsz bajba az meglehetősen biztos. Elvégre a rendszer azért is alakult így ki, hogy a pszichológusnál tényleg BÁRMIT elmondhass. Fontos, hogy mindent elmondj, mert anélkül nem tud elég hatékonyan segíteni neked. Szóval a szabályzatok is azt erősítik, hogy emiatt ne kerülj bajba lehetőleg. De azért nem árt, ha először tényleg megbízol benne és csak azután beszélsz.
2015. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha magán pszichológus simán elmondhatod, ilyen témában senkinek nem kötelessége bejelentést tenni. Az iskolapszichológusnál sem lehet olyan nagy gond, ő sem fog a rendőrségre szaladni.
2015. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam inkább az a cél, hogy a szüleimnek ne mondja el. Igy értettem.
2015. jún. 21. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondja el, ha szükségesnek érzi, de ha te elmondod mondjuk, hogy erre a bejeltésre nagyon rosszúl reagálnának, akkor nyilván nem mondja el. Attól is függ, hogy hány éves vagy 14 alatt vagy fölötte. Mondjuk ezek inkább az iskolapszcihológusra jellemzőek. Meg ugye ebben a munkakörben sokféle ember dolgozik, nyilván máshogy itélik meg a helyzetett. Akkor érdemes egyébként elmondani neki, ha neked ebből problémád van, mondjuk napi rendszereséggel betépsz, mert egyébként nem bírod ki.
2015. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Max elmondja és jól megdicsérnek majd.
2015. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!