Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keszthely környéki faluba...

Keszthely környéki faluba költöznék, de hová?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne lehetőségem Keszthelyen melózni, ezért költöznék gyermekemmel Keszthely körüli faluba. Jelenleg az alföldön, sok roma közt élek, pocsék közbiztonság, rossz iskolai körülmények, ezért ez egyrészt egy "menekülés" is lenne!

Kérdezném azokat, akik Keszthely környékén élnek, hogy mik a tapasztalataik a környéki falvakkal kapcsolatban.

Érdekelne a cigányság, a közbiztonság, iskolák helyzete.


Pl. Cserszegtomaj, Rezi,Sármellék, Zalapáti, felsőpáhok....



2015. jún. 22. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, én is azt a környéket nézegetem, úgyhogy izgatottan várom az ott élők hozzászólásait. Én a Ksh oldalán szoktam megnézni a népszámlálási adatokat, településenkénti bontásban. Kiből mennyi :D
2015. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Zalaszentlászló, itt egy öröm az élet!! :'D
2015. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a felsorolt települések mindegyikén vannak...! de lehet hogy az Alföldhöz képest felüdülés ezt nem tudom, mihez mérjem. ami biztos hogy Zala megyében ilyen szemszögből Hévíz áll az első helyen(konkrétan 0 cigánnyal), illetve Gyenesdiás, Vonyarcvashegy nagyon jó helyek. nem véletlenül ezekben a községekben drága is az ingatlan!:)
2016. dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!