Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel nagyon...

Van egy srác akivel nagyon jóban vagyok és ami köztünk van az több mint barátság. Van barátnője de nekem ír olyanokat hogy:imádlak, meg akarlak csókolni, meg hogy kívánlak. Én is nagyon szeretem őt. Szerintetek lehet belőle valami vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel neten keresztül eléggé jóba lettünk. Ő kezdeményezte az irkálást elejétől fogva.Később elmesélte hogy együtt él egy nővel és van neki egy lánya.De nagyon megromlott a kapcsolatuk és nem akar már együtt lenni a nővel mivel a nő másoknak írogat, de mivel közös albérletbe laknak így nem akarja kitenni a gyerekkel együtt nőt ő meg állítólag nem tud hová menni.Én kértem hogy döntsön nem akarok másodhegedűs lenni ő mindig azt hajtja majd.De néha azt érzem nem is akarja. Olyanokat irkál nekem hogy imád,meg becézget.De még sohasem találkoztunk.És már olyanokat írogat hogy kellek neki.Kicsit kellemetlenül érzem magam mondtam is neki hogy ameddig nem zárja le a kapcsolatát addig ne irkáljon nekem ilyeneket.Múltkor elfelejtett kijelentkezni a közösségi oldalról amikor elment otthonról és a barátnője szerintem meglátta hogy miket irkált nekem.Azután bejelölt engem a barátnője és irkált hazudozott hogy azért jelölt be mert kedvesnek tűnök.Ám szerintem meg sejthetett valamit.
2015. jún. 23. 15:57
 1/3 anonim válasza:
Ha eddig még nem találkoztatok akkor abból nem sülhet ki jó, de ez csak az én véleményem. Szóval szerintem hagyd.
2015. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisgm válasza:
Igen döntésképtelen a pasi hagyd.
2015. júl. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd. Van csaladja egyertelmu ezert nem tud donteni. Csak kakandra vagyik es unja a banant
2016. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!