Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy srác gyakran úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy srác gyakran úgy szólít, hogy drágám, édes, meg cica, de a találkozást meg nem forszírozza, akkor az mit akar?

Figyelt kérdés

Ez az egész csak azért furcsa, mert korábban közölte, hogy csak barátságot akar, de mostanában meg folyton bizalmaskodó hangnemet üt meg..És mindig ő ír rám..

Nem értem ezt a viselkedést..:(



2015. jún. 22. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem akar dugni akkor szórakozik.
2015. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs nőm én is szoktam hasonló megjegyzéseket tenni(ha van, akkor is csak azért, hogy ne legyen félreértés), különösebb mögöttes gondolat nélkül.
2015. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő nem az a komolytalan fajta, nem hinném, hogy azért szólít így. Lehet hogy becézésnek szánja? Csak akkor meg miért becézek valaki, akitől nem akarok semmit? :D
2015. jún. 22. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már divat lett...még a fiuk is drágámozzák, szívemezik egymást.
2015. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jó, ennek az egésznek az az előtörténete, hogy én korábban odavoltam érte, ő ezt tudta, de megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk..És amikor már nem bírtam tovább azt a helyzetet, akkor megkértem hogy ne beszéljünk tovább..Aztán hónapokig nem beszéltünk, és alig egy hónapja megint elkezdtünk..Mindketten örültünk, hogy ez így most ezúttal működik..de erre most ő elkezdte ezt a drágámozást, meg ilyen szívecskéket küld..stb..Én meg nem szeretném ha elmennének ilyen irányba a dolgok..:( Szeretném ha barátok maradnánk..Mert már egyszer lebeszéltem magam erről és nincs kedvem még egyszer szenvedni miatta.
2015. jún. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!