Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 100 fojintból hogyan lehetek...

100 fojintból hogyan lehetek milliomos vagy inkább milliárdos?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Privatizálj valamit amit még nem loptak el.

Vagy pedig vállalj el egy többszörösen túlszámlázott álami megbízást.

De leginkább kérdezz meg néhány hazai milliárdost hogy ők hogyan csinálták, mert sok más módszer is lehet.

2015. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1) felteszed a rulette-en és folytonnyersz.


2) zsebreteszed a 100 forintod, leütsz egy milliárdost, és ellopod a személyazonosságát.

2015. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimennék a bolhapiacra és vennék valami amit oda adnak 100ft-ért. Majd elkezdenék cserélgetni egyre értékesebbre és mondanám hogy egy házig meg sem állok. NA most én csinálom is és 3 rossz motornál tartok amit 1 jó motorra cseréltem amit 1 rossz motora cseréltem amit 1 jó biciklire cseréltem...stb! Egy szál gyufával kezdtem amit találtam az utcán menve akkor jutott eszembe. Haveromnál volt a kifogyott öngyújtója és ő meg a dobozt találta meg szóval jó üzlet volt. :D
2015. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!