Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 50-100 millió forint befekteté...

50-100 millió forint befektetésével lehetnék milliárdos?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ mibe fektetsz be, és milyen sikereket érsz el. De biztos pár év kellene hogy legalább 1 milliárd visszajöjjön, vagy legalább a befektetett pénz.
2015. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Életed végére talán...
2015. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem a pénztől és attól amibe fektetsz függ,hanem tőled.

Ahogy Klapka Gyuri bácsi mondta : Legyél jó benne,és a többi már csak kosz a cipő alján.

Tényleg nem attól függ hogy mibe mennyit,hanem hogy milyen jó vagy benne.

2015. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha lenne 50-100 millióm, akkor nem ezen járna az agyam, hanem örülnék neki,h van ennyi.
2015. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Na látod #4-es, emiatt nincs neked 50-100 millád!

Peti életrevaló.

Az már meg is akarja forgatni, jó haszonnal :-)

2015. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
50-100 millióból ugyanolyan jól élnék életem végéig, mint 1 milliárdból...
2015. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy van a vicc, hogy van annyi pénzem, hogy életem végéig megéljek belőle... feltéve ha holnap meghalok. Befektetés nélkül nem olyan nagy pénz. Tegyük fel, hogy 30 évre kellene beosztani az 50 milliót, az havi 139 ezer Ft. Az emberek nagy része pár év alatt elverné, mivel nem sokan tudnák megállni azt, hogy tartsák az értékrendjük, miközben 50 milla van a számlán. Mondják sokan, hogy csak nagy pénzből lehet sokat csinálni, csakhogy sok lottónyertes példájából is látható, hogy aki kis pénzből nem tud sokat csinálni, az sokból sem fog...
2015. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem olyan emberektől kell kérdezni akik életükbe nem láttak ennyi pénzt :D
2015. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Igy van,ez a "50 millióból életem végéig elélek" hülyeség.

A "legmagyarosabb" befektetés : szinte munkanélkül aprópénz hozam -> az emberek nagy része venne 100 millióból kb : 8 házat,amit havi szinten ~ 40.000-ért kiadna,oké hogy az barátok között is 320.000 de abból lejön kb 80 adóba ebbe abba.

Oké,hogy 240-ből már úgy ahogy lehet élni,de ennyi.

Az átlagnál jobban (ha van még kereső) ,de váratlan kiadás és bumm . Van 8 házam ami termeli a pénzt,de nincs tőkém.

Németországba legalább láttam értelmesebb befektetést.

Bérautókba fektetnek,és azt ráhagyják a bércégnek,akik részesedésért kiadják.

Szerintem vehető 5 millióba egy jó kis szép elegáns autó,az 100 millánál már ~ 20 darab,és abból nézve hogy egy golf 5 (2 millió ft) 3 napra 45000 ft-nyi euró lett volna,akkor számoljunk egy csinos kocsira napi 16000ft-ot 20 autónál már 320e-nél vagy,persze mindig nem veszik őket ki,de még mindig jobb,mint a "8 lakás 100 millkóból" havi 320-ért kiadva mindet az napi 9.000ft.

Viszont ezek még mindig a proli befektetések,ilyenekből milliárdos nem leszel,viszont ha valamiben jó vagy és jobb mint a többi akkor lehetsz!

2015. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!