Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Egy furcsa...

Miért van ez? Egy furcsa visszatérő álmom van amit minden évben 1szer vagy2-szer megálmodok.

Figyelt kérdés

Az álom:Először úgy kezdődik hogy állok egy úton és előttem van egy fekete nagy régi kastély. Aztán megjelenik valaki.(mindíg más valaki). És ő azt mondja hogy menjünk be. Én meg belékarolok és elindulunk befelé.

Amikor bemegyünk az ajtón egy hatalmas füves udvar van bent és holttestek fekszenek ott. Az egyik test ijesztően rámnéz. (Ezek a testek ijesztő fekete alakok fehér szemekkel). Én nagyon megijedek és sikítok egyet,aztán észreveszem hogy akibe belekaroltam az eltűnt és ez után felébredek. Az az érdekes hogy amikor ezt álmodom akkor mindíg más valakivel megyek be a kastélyba. És azokat az embereket jól ismerem.(hozzátartozóim) Ez nagyon fura.



2015. jún. 25. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom... Bennük nem bizol? korod?nemed?
2015. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Lány vagyok. Erősen hozzábújok ahhoz a személyhez akivel megyek. De nem értem hogy miért megyek oda be?
2015. jún. 25. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
mert velük mész... nem tudom te hogy vagy vele, de én néha meg tudom szabni, hogy mit csináljak az álmomban. probeld meg te is!;)
2015. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2015. jún. 26. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!