Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabadkai piacon tényleg van...

Szabadkai piacon tényleg van sport szelet kilóra? :D

Figyelt kérdés
Hallottam ilyeneket :D Nagyon érdekelne ;)

2015. jún. 26. 20:38
 1/6 anonim válasza:
Van. Szartól az atombombáig minden. Én egy üveg Jack Daniels-t vettem 3000 ft-ért.. Meg egy csomó mindent kb fél áron. Fél napig nézelődtünk, majd na menjünk haza, merre menjünk? Menjünk erre.. ott még két hangáron mentünk át, amit addig nem is láttunk. Nagyon komoly:D
2015. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. jún. 26. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Lopott és/vagy lejárt is.
2015. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Első vagyok. Nem tudom, lopott biztos van, de lejárt nem hiszem. Még annyit, hogy az első standoknál semmiképp se állj le, mert ezerszer olcsóbbak is vannak. Táska szorosan melletted, pénztárca biztos helyen, stb. Jó kajálda van a szabad részen, olcsó, magadnak pakolod meg, finom, mi télen voltunk, volt tea is. Fa.za amúgy, segítőkészek az ottani emberek, sokan tudnak magyarul, sokan csak valamennyire. Tudsz forinttal is fizetni, alkudni kötelező!!:)) Parfümöket akartam venni, na az hát elvileg "eredeti", 10-20 ezer.. Hááááttt, az annyira nem éri meg:))) A pia zárjegyes, de csak úgy nincs kint, egy helyen láttunk kint, máshol meg csak kérésre veszik elő, és adják oda. Remélem tudtam segíteni:D
2015. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nem lopott

Magyar gyártmány,szerb zárjegyel

Jagermifter és Jim Beam 1800/L

Őrölt paprika ( idős nénitöl,cím telmszám... ) 1500 / Kg

Alkohol 97 % 450-500

2015. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csempészáruk:)

Kamu nike/adidas stb ruhák tucatszámra , persze ez nem meglepő , ott még meglehet ilyesmit csinálni , egészen addig míg eu tagok nem lesznek.

2015. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!