Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsoda 'puppet' valójában?...

Kicsoda 'puppet' valójában? Miért félnek Golden Freddytől? SpringTappal mi történt? Igazak a teóriák?

Figyelt kérdés

Rengeteg teóriát hallottam már, de őszintén kicsoda Puppet? Én azt hallottam, hogy ő az 5. kisfiú (G. Freddy) anyukája, de ő hogy halt meg? Hogy lett ő puppet?


Aztán, elvileg G. Freddy az 5. kisfiú. Kérdés a kövi: ő tényleg létezik? Hallottam olyat, hogy őt csak képzeljük, mert amikor látjuk, csak ül és nem ugrik az arcunkba, mint pl. Bonny. De aztán van olyan teória is, hogy az állatok (Bonny, Foxy, Chicy és Freddy) félnek tőle. MIÉRT?


Aztán ott van a cuki kis SpringTrap... Elvileg ő Purple guy. Épp menekült a robotok elől és SpringTrap-be menekült, de elfelejtette meghúzni a kart, ami biztonságossá teszi a jelmezt, így az endoskeleton szétnyomta a testét. Kérdés: Springtap miért állt a többi robot oldalára? Elvileg Springtap is meg akar minket ölni...


És kicsoda balloon boy? Hol a rákos fenébe volt eddig és most mit keres itt?


Ja, és még annyit, h az 5. Kisfiú miért a G. Freddy jelmezbe került? Azért, mert az anyja kezében is olyan maci volt?


Végezetül, hallgassátok meg ezt a zenét!=D

https://www.youtube.com/watch?v=gk-aCL6eyGc


ÉS GYEREKEK, MI EZ A 'ITS ME' DOLOG? És Mangle mííír mászkál a falon?


2015. jún. 27. 19:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, h ha Purple Guy meghalt, miért akarnak még mindig kinyírni minket?
2015. jún. 27. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!