Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érzem magam boldognak,...

Nem érzem magam boldognak, ahogy az eddigi életemben sem. Még csak kamasz vagyok, már olyan kérdések foglalkoztatnak, hogy mi értelme ennek az egész színjátéknak, amit nap mint nap eljátszunk. Miért játsszuk el, hogy nem azok vagyunk akik valójában?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek az egésznek? Az emberek többsége nem is tud szeretni. Csak szeretnének, s elhiszik, hogy az az ő érzésük, pedig nem. üresnek érzik magukat belül, ahogyan én is. Hiszen az érzelmeinket is csak elképzeljük. Vannak emberek, akik már akkor sem tudnak sírni, ha akarnak, hiszen megtanulták elrejteni az érzelmeiket. Ha gyengének látszik valaki akkor azt kinevetik. De ha valaki nem mutatja ki az érzéseit, ahogy én sem, az előbb utóbb megőrül. Sok a felelőtlen ember is, nem is gondolnak arra pl a szülök, hogy mit okoznak a gyermeknek, ha ott hagyják a nagymamánál, hogy nevelje fel ő. Aztán oda költözik az egyik nagybácsi, aki ilyen elvont kérdésekkel foglalkozik, s a kislány már azt sem tudja, hogy mit akar. Csak az ez egy dolog érdekli, hogy mi értelme ennek az egésznek? Az életnek? Miért csináljuk, ha inkább feladnánk?

2015. márc. 30. 15:07
 1/2 Blackmetalmate666 válasza:
Nem mindenki játszik színjátékot, ahogyan fogalmaztál.Én sem.Mindig önmagamat adtam, még ha bolondnak is neveztek érte. :D Én 19 éves vagyok, és úgy vettem észre, hogy azok, akik előszeretettel játszák el magukat másnak, azok a 12-25 évesek.Szerintem azért mert úgy látják, hogy csak így lehet beilleszkedni.Így fogadják el őket.Egyébként ez a szeretetes dumád elég nagy hülyeség.Lehet, hogy te belül üresnek érzed magad, én viszont nem.Sőt!Rajtam kívül még sokan. :D És miért akkora baj ha az a valaki, aki nem mutatja ki az érzelmeit, megőrül?Ki kell mutatni.Ennyi.Az életnek szerintem az ég adta egy világon semmi értelme nincs, de ha már élünk, akkor éljünk, ne adjuk fel.Nem egy leányálom az élet, főleg nem a mai világban, de van benne jó is. :D Példának okáért egy dolgos nyári nap után egy jéghideg sör vagy fröccs az elég jó, nem?Te se utasítanád tán vissza?Nem vagy te emós véletlenül? :D
2015. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emos. Csak máshogy látom a világot. Ja és nem szeretem az alkoholt
2015. ápr. 18. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!