Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a törött hógömbö...

Mit csináljak a törött hógömbömmel?

Figyelt kérdés
A hógömbömnek betört az üveg része de én nem szeretném kidobni,mert fontos emlék nekemnekem,de örülnék ha újra használható lenne. Segítsetek!

2015. jún. 27. 22:41
 1/4 anonim válasza:
Hát bástya,nincs mit tenni.Venni kell 1 újat!
2015. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szeretnéd kidobni, akkor ragaszd meg üvegragasztóval, vagy dobd ki... Mást nem tudsz tenni ebben az esetben, vagy veszel egy újat, ha annyira kell, mert kötődik az emlékeidhez. Javításával nem nagyon foglalkoznak, mert filléres dolog, nem érné meg se neked, se neki aki javítja. Szóval ennyit tudsz tenni, mást nem. A nekem szót kétszer írtad...
2015. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vagy megpróbálod megragasztani (ha meglehet)

Vagy megkérdezhetsz erről egy üvegest.Hátha tud neki új üveget készíteni.

Vagy ha egyik sem jön be akkor elteszed törötten,ha emlék úgyis emlék lesz ha nem használható már.

2015. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kreatív hobby vagy ahhoz hasonló kézműves boltokban lehet kapni "hógömb alapot" - általában nem üveg, hanem műanyag - nem tudom, megfelelne-e így a pótlás.


Pl.: [link]


Még egy lehetőséged van: keresel olyan fűszeres üveget, ami formára megfelelne, és abból készítesz "gömböt". Én már készítettem így. Az ugyan nem szabályos gömb formájú (mert az üveg alja lapos), de nézz meg többfélét, hátha valamelyik megfelelne. "Hógömb házilag" címszó alatt több ötletet is találhatsz.


Ilyesmi lehet:

[link]

2015. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!