Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Ilyenkor mit lehet csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
2014 januárjában meghúzódott az egyik belső combizmom. Teltek a hónapok és nem múlt semmit a fájdalom. (Tornázok egyébként, tehát a nyújtásra és a hajlékonyságra nagy szükségem lenne.) Még 2014 nyarán elmentem a háziorvoshoz, aki azt javasolta hogy kenjem be Flectorral minden este. Semmit nem használt, ezután elmentem egy ortopédushoz, aki kineziós szalaggal próbálta meg kezelni, ez is csak annyit használt, hogy ha felraktam edzés idejére, egy kicsit kevésbé fájt. Elmentem egy másik városba, egy másik ortopédushoz is, ez már 2015 tavaszán volt, mivel még eddigre sem múlt el, ott csináltak ultrahangot, röntgenfelvételt is, és a végső javaslatuk az volt, hogy kenegessem Flectorral, mert ha nem szakadt el az izom, azt az ulrahang úgysem mutatja meg... Már másfél éve fáj, és nagyon korlátoz a tornázásban, és nagyon elegem is van belőle. Nincs valaki aki hasonló cipőben járt és talált valamit ami segített neki? Ja és még annyit hozzá, hogy azt is próbáltam hogy hetekig, akár 1-2 hónapig nem sportoltam, és miután újrakezdtem, ugyanúgy fájt... Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 28. 12:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!