Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és nagyon...

16 éves lány vagyok és nagyon szeretnék a nyelvembe piercinget. (Persze én fizetem, hiszen egész nyáron dolgozok. ) Mondanátok róla véleményt? Mennyire fáj? Vannak kockázatai?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Unatkozó kislány vagy. Értelmes életcél ! El is fertőződhet, akkor mit csinálsz.
2015. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek? A pénzt inkább a tanulásra (nyelv,jogsi,harcművészet)költsd.
2015. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha még nincs piercinged szerintem ne ezzel kezdd. Általánosságban a fül piercingek a legveszélytelenebbek, utánuk jönnek az egyéb arc vagy testen lévők és a végén a nyelv piercing.

Ha nem profi csinálja nagyon veszélyes lehet, ha profi csinálja, akkor is van kockázat.


Nem tudom mennyire tudsz angolul, az alábbiakat javaslom elolvasásra:

[link]

[link]

2015. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kosz az elso kettonek.. had en dontsem mar el mit csinalok a sajat penzembol;)

harmadik valaszolo:

vannak a fuleimben pc-k es van az orromban is.

koszonom a hasznos valaszt.

2015. júl. 3. 16:44
 5/7 anonim válasza:
Szia! Nem tudom megcsinaltattad e mar, de en lebeszelnelek rola. Sokaig tart mig megszokja az ember, hogy egy femtargy van a nyelveben, ertem ezalatt, hogy nem konnyu ezzel enni. Sokszor raharaphatsz, ami ertelemszeruen fajdalmas lehet, vagy a fogaidat letorheti egy egy rosszul sikerult ragas mozdulat. Az elso fogakat amugy hamar letorheti mert folyton nekik koccan, meg kialakulhat egy rossz szokas is, hogy szandekosan kocogtatod az ekszert a fogaidnak. Felkeszulhetsz enyhe selypito beszedre is, mert ugye egy oda nem illo targy lesz a szadban ami zavarja a beszedet, kinel jobban, kinel kevesbe. Az elejen amikor beteszik nagyon rossz lesz. Fajdalomcsillapitok kellenek majd, hiszen a nyelv egy nagyon eros izom, ezt szurjak at. Meg fog dagadni a berakas utan a nyelved, min egy het, de ez valtozo, mindenkinel mas az idotartam es a megdagadas merteke. Se beszelni, se inni, se enni nem fogsz tudni. En nagyon sokakat ismerek akik nem birtak atveszelni ezt az idoszakot es kivettek, nem birtak a fajdalmat, es azt hogy ott van egy femtargy ami zavarja oket a beszedben, evesben, es minden masban is, pl. csokolozasban is. Az oralis szexrol nem is beszelve. Az csak urban legend, hogy a pasiknak jobb ha a lany ekszert visel a szajaban, nem jobb, sot zavaro nekik, foleg a makknal. Gondold meg mielott megcsinaltatod. Persze vannak akik gerjednek a fajdalomra, szokatlan dolgokra, az ő nevukben nem tudok nyilatkozni.
2015. dec. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző, csak kíváncsiskodok. Neked van/volt nyelv pc-d?
2015. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Volt. Kivettem.
2016. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!