Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szegedi gyermekkorházról írna...

Szegedi gyermekkorházról írna nekem valaki véleményt, mert be kell feküdni a kislányommal és fogalmam sincs, hogy milyenek ott a körülmények, vagy hogy is működik ez az egész?

Figyelt kérdés
Asztmás a kislányom, kap rá gyógyszereket, de nem nagyon akar javulni, ezért be kell feküdnie a kórházba. Szeretnék én is befeküdni vele.Lehetséges? Milyenek a szobák? Anyuka úgy alszik, mint ahogy mutatták a tv-ben, széken a gyerek ágya mellett? fogalmam sincs hogy működik ez, segítenétek. Köszönöm.
2012. aug. 3. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk végül is nem kellett befeküdni,de úgy mondták hogy nappal együtt lehetünk,de éjszaka külön vannak az anyukák elszállásolva!Azt hiszem egy emelettel feljebb de nem biztos!
2012. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bent lehetsz, attól függ melyik kórterembe kerülsz hogy min alhatsz. Vigyél pilifoamot. B-n ha Marcsi az éjszakás nővér (h-p-ig) nagyon kedves, segítőkész. 1-es korterem 2 babaágy+2 szülő. itt van tusoló. ide a szoptatós anyákat teszik. de ha üres oda kerülhettek. 2-esbe ha jól emlékszem csak rácsos ágyak vannak, itt lehet matracon aludni. 3-as a játszószoba tv-vel, 4-esbe van rácsos meg sima. Legutóbb első éjjel ott voltunk másfél évesemmel, ő kapott rácsost En simát, de magam mellé vettem, ezért nem szólnak. másnap átmentünk az 5-be ott egy rácsos egy szülő ágy. itt is magam mellé vettem. 6-osba mindig nagyobb gyerekek vannak szülő nélkül, 2-be meg a kicsik akikkel éjjel nincs szülő. ez előtt van a nővérpult. kaja neked nem jár csak ha szoptatsz, de 5 percre van spár, az alagsorban meg kávvé és csoki automata. a kertbe lejárhattok. hinta van. mi kedden megyünk, most a 3,5 évessel mert gyanús hogy ő is asztmás. de nem kell ott aludnunk, másnap újra megyünk. Bittera az orvosunk.
2012. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már egy kicsit nyugodtabb vagyok, hogy ott lehetek vele, mert olyan pici, még csak 2 éves, nekünk is a Bittera az orvosunk, mi konkrétan öt kértük. Még egyszer köszönöm!
2012. aug. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!