Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tatabányai...

Mi a véleményetek a Tatabányai Bárdos László Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Szeptembertől oda fogok járni és érdekelne a véleményetek a suliról... Milyenek a tanárok ? A diákok ? Milyen a színvonala ? Nagyon tanulós és nehéz?

2015. jún. 28. 20:12
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem nehéz, mivel az Arpadba jarok, es az sem az. Tehat a Bardos se lehet nehezebb. Szerintem az a baj vele, h egyreszt sok az idiota ott (tufom, az Arpadban meg sznobok vannak :'D), masreszt meg kint van a halal fas.zan, semmi sincs a kornyeken. (Egy spar megy egy penny..)
2015. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De ha menő vagy, es ismersz sok embert a sulibol akkor tetszeni fog. Egyebkent nem.
2015. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első válaszadót nem értem.Nyilvánvaló,hogy a kérdező azoknak szánja a kérdést,akik odajárnak,ezáltal saját tapasztalataik vannak.De ha már az Árpádnál tartunk.Mindenhol van idióta,így nálatok is.Az elhelyezkedés pedig nézőpont kérdése.Rengeteg üzlet,a közelben a sportcsarnok,az atlétikapálya,alsógallai vasúti megállóhely...ezenkívül a kormányhivatal és vele együtt a "buszpályaudvar".Tehát elmondható,hogy igenis jó az elhelyezkedése.Visszatérve a Bárdoshoz.Őszinte leszek.Tanárok alapvetően normálisak,de akad egy-két érdekes jellem.De kinek mi.Valakinek y szimpatikus,valakinek nem.Talán az a probléma,hogy néhány tanár nem látja el tanári feladatait teljes egészében,nem tanítanak megfelelően.Diákok...erről nem lehet nagyon nyilatkozni,hisz ez mindenhol más,sokféle egyén van.Megvannak a tipikus menők,visszahúzódóak stb.Az iskola közössége szerintem jó,összetartó,bár az osztályokban sokszor adódnak nagyobb ellentétek,bár ez leginkább a nyolc évfolyamos osztályok első éveiben jellemző.Színvonal..na hát az jelentősen lecsökkent az elmúlt évekhez képest.Számomra egyáltalán nem nehéz.De attól is függ,milyen osztályba jelentkezel.De nem mondanám nehéznek.
2015. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!