Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sos! Szerdán lesz v. nem?

Sos! Szerdán lesz v. nem?

Figyelt kérdés
A kèrdèsem hogy szerdàn lesz-e ügyfèlfogadâs a gyàmhivatalokban? Próbàltam hívni őket nem veszik fel! Azt tudom,hogy köztisztviselők napja lesz de ebbe ők is beletartoznak? Próbàltam neten ràkeresni de semmit nem talàltam...utaznom kell ès ha nem muszàj feleslegesen nem buszozgatok..
2015. jún. 30. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívogasd őket. Ha nem sikerül, akkor inkább menj csütörtökön, az amúgy is hosszú nap.
2015. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyevickie válasza:
Szerintem zárva lesznek. Dolgoztam polgármesteri hivatalban, mindig zárva volt július 1.-jén. Ha van ügyfélfogadás csütörtökön vagy pénteken is, és főleg ha buszoznod kell érte, akkor szerintem nem érdemes kockáztatni.
2015. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Okmányiroda, polgármesteri hivatal, gyámhivatal stb. mind munkaszüneti napos lesz szerdán, így feleslegesen ne menj.
2015. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lesz semmilyen hivatalban ügyfélfogadás. Holnap lesz a Köztisztviselők és Kormánytisztviselők napja, így munkaszüneti nap lesz. Sőt holnap orvoshoz se menjetek, legalábbis házi- fogorvoshoz ne, mert holnap lesz a Semmelweis nap is. :)
2015. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!