Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már 2 napja görcsösen fáj a...

Már 2 napja görcsösen fáj a hasam ( fiú vagyok ). Valószínűleg szerdán gyomorrontást kaptam. Gyomorrontástól ennyi nap után még lehet görcsös hasfájásom? Mit ajánltok rá, mivel szinte kibírhatatlan

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha láz is van, akkor orvoshoz kell fordulni. Ha nincs, akkor Bolus adstringens és Carbo activatus az útmutatóban leírt adagolásban, de hát ez minden házipatikában kell, hogy legyen. Diéta, azaz fehérjék, zsírok és cukrok elhagyása, sózott főttkrumpli, háztartási keksz, sok fekete tea, kevés reszelt nyers sárgarépa.
2014. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Làzam csütörtökon volt 39.2 màra ez 37.5 re csökkent.


Köszi a tippet' :)

2014. júl. 5. 19:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Enni pár szem szőlő , 1 banán és fèl tànyér húslevesen kívül szerda óta nem ettem semmit!
2014. júl. 5. 19:29
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt olyan gyomorrontásom, hogy egy hétig nem állt meg bennem semmi és be is lázasodtam. Nem tudom, gyógyszer mi lenne jó, talán egy kis probiotikumot szedhetnél, az helyre állítja a bélflóra egyensúlyát. Figyelj arra, hogy elegendő folyadékot fogyassz!
2014. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!