Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Barby Barbara kérdése:

Szerintetek hány éves kortól engednek be valakit egy koncertre?

Figyelt kérdés
Romániában élek. 13 éves vagyok, és nemrég tudtam meg,hogy július 27.-én , Kolozsváron Suicide Silence koncert lesz. Nagyon szeretnék elmenni...a szüleim el is engednének, pedig kb. fél nap az út (vagyis attól függ mivel mész)...csak ,ahogy már mondtam...13 vagyok...szóval még nincs személyim...és szeretném tudni,hogy egy ilyen helyre kb. hány éves kortól engednek be (legalább szülői felügyelettel)...mert elég nagy szívás lenne ,ha elmennék...utaznék over fél napot és nem engednének be...amm...helyszín: Kolozsvár,The Shelter...(mert gondolom ez a helytől is függ)... Előre is köszönöm...!!!

2015. júl. 2. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, jól gondolod, az adott helytől függ a korhatár. Van honlapjuk? Nézd meg azt, biztosan van házirend, szabályzat, mindig fel szokták tüntetni a korhatárt, de ha nem találsz ilyesmit, akkor egyszerűen írj egy e-mailt a helynek, biztosan válaszolnak!

Amúgy ha nincs különösebben korhatár, 14 éves kor alatt biztosan nem fognak felnőtt kísérő nélkül beengedni egyedül. Sehova.

2015. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudtam elmenni :/ úgy tűnik még kicsit várnom kell a koncertekkel >< valahogy ki kell bírnom ezt az 1 évet...de mind1...azért köszönöm a választ :D
2015. aug. 24. 13:33
 3/3 anonim válasza:

ha 14-nek kell lenni az xd

me 15 vagyok és má mehetek xp

2016. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!