Mr. Busta - RTM?

Figyelt kérdés

Mi a velemenyetek errol a rapperrol?

En birom nagyon is sokat hallgatom

Sokan mondjatok nem tud rappelni

Ez nem igaz

Sokan mondjatok nincs rim a dalaiban

Itt van tole rgy verze:


Te vagy aki maradsz ez így kellett hogy legyen

Csak együtt tudunk átjutni a legmagasabb hegyen

Hiába mondják nekem, hogy nem érek el semmit

Akik a hátam mögött ugatnak mind egytől-egyig senkik

Megszerettél engem mert én vagyok a legjobb

És tudom hogy én lennék a barom aki téged eldob

De mondjad mi a bajod mert látom megint nem jó

Hogy látom rossz kedved és valami nem frankó

Az összes kamu pali aki engem áztat folyton

Ha valaki bántani mer én esküszöm megfojtom

Mi lenne az ára hogy nyugodt legyek végre

Az összes féreg palidat én kényszerítem térdre

Ez a valóvilág nem az amit adnak neked

És legbelül tudod jól hogy holvan a te helyed

Te voltál a kezdet és te leszel a vég addig megyek érted baby amíg leszakad az ég.



Errol is kerhetek velemenyt?



2015. júl. 3. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mutatom a fakot:)


A szegènyek fegyvere az ténylegjó.

2015. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengetegszer ki lett már fejtve...

Az ember állandóan keménykedik, aztán egyszer állította fel egy nála nem gyengébb és össze vissza sz.rta magát. Ez már elmond mindent róla. ÉVEKEN át adta a kemény utca gyereket, aztán láttuk, hogy mennyit is ér.

A zenéit meg inkább hagyjuk, ha 20 szám után születik nála 1 jobb akkor talán sokat is mondtam.

2015. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a baj? Megragadtak a 90'-es években és Dr.Dre-t játszanak, de közben meg hiteltelenek. Magyarországon nincs "gengszterkedés", nem is volt és nem is lesz. A külföldi rap már rég elment más irányba, ott sincs már gangsta rap. Egyszerűen megszűnt. Magával a gangsta rappel sosem volt gond, csak fel kellene valami értéknek is sejlenie a számokban, de például Bustánál ez nem jelentkezik. A számainak 2 csoportja van:

1. Kemény spártai vagyok, mindenki kinyalhatja

2. Komoly hangvételű (ez alatt értendő, hogy van valami szomorúnak tűnő klip, ő meg komoly hangon beszél a sorsról, meg arról, hogy ő mekkora számkivetett pitbull harcos és hogy neki mindenki keresztbe tesz)


Mindenkit bemarogat. A 12 éves soundcloudos gyerektől Dopemanig mindenkinek beszólt. Senki nem rappelhet, csak ő. Legalábbis ezt gondolja. Akit nem bír zenében felülmúlni azzal bokszolni akar, de Paja-G esetében már betojt és ráhívta a rendőrséget a gettóban nevelkedett harcos pitbull. Ez a gengszter dolog meg nevetséges, mert felnőtt egy kényelmes kertvárosban, aztán kikiáltja magát gangsta tűzben edzett terminátor dzsedinek, csakhogy az ő szavaival éljek. Ez a vonat elment, gangsta rap már amúgy sincs, kár a 90'-es éveket majmolni. Magyarországon ennek sosem volt táptalaja, nézd csak meg a Dopeman és Coolio videót, amiben bemutatja Dope a 8kert Coolionak és csak égés lett belőle. Előbb-utóbb meg majd megjelenik egy magyar Wiz Khalifa és az összes kisgyerek azt fogja hallgatni.

A másik vicces dolog amikor azzal dicsekszik a "Rap háború" című 444 dokumentum filmben hogy őt mennyien nézik youtube-on, később meg ugyan abba a kávézóban meg azt mondja hogy akit sokan nézik azt csak azért nézik sokan mert mások is megnézték nem azért mert jó!

Szóval Miszter Kordik Busta Zsolt logika ha valakit kevesen néznek mint őt akkor azért nem jó de a többen mint őt akkor az se jó! Csak az isten király pitbull harcos Bukta nézettségi adatai a jók :D

Teljesen nonszensz az ember!

Amúgy Majka mondta a legjobban:

https://www.youtube.com/watch?v=yTG8luUongc&feature=youtu.be..

2015. júl. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!