Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mehetek e bulizni ha eljárás...

Csak Egy Kérdező:$ kérdése:

Mehetek e bulizni ha eljárás van ellenem? (nem tudom pontosan hogy most eljárás van ellenem vagy rendőrségi nyomozás)

Figyelt kérdés

Berugtam egy üveget már volt kihalgatás beismrő vallomást tettem mivel ez volt az első ügyem semmi komoly nem lesz csak majd lesz egy tárgyalás ohgy mennyi lesz a pénz bírság illetve a próba idő.

A szórakozóhely itt van tőlem 15 percre 16+ os lesz már ég betöltöttem oda-vissza taxiznák lehet belőle baj?



2015. júl. 3. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2015. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél?
2015. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szuleimmel ezeb viyaztunk mehetek e vagy nem mondtam nekik h attol meg mehetek meet ez van meet utanna is neztem.. Koszonom a valaszokat.
2015. júl. 4. 14:57
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi telefonnal írtam és mindent kijavít.

A lényeg hogy akkor mehetek.

2015. júl. 4. 15:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és valaki meg tudná indokolni hogy mieért mehetek?
2015. júl. 4. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A rendőrségi nyomozás is eljárás. Gondolom büntetőeljárás van ellened ha így parázol. Azért mehetsz bárhova, mert szabad vagy, ilyen egyszerű. Ha a nyomozo hatoság azt akarná h ne menj sehova, háziőrizetben lennél v előzetesben... mit csináltál? Verekedtél?
2015. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ünnepeltünk kicsit többet ittam és kirugtam közterületen egy üveget(nem szándékosan mivel ott áltak melletem a rendörök nem tudom meg mondani miért csináltam).

Köszönöm a választ.

2015. júl. 6. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Az semmi..ha ez az elsö ügyed egy enyje bejnye és szevasz. Ne is törödj vele
2015. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!