Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bikini felsőm rózsaszín es...

A bikini felsőm rózsaszín es átlátszik a mellbimbóm. És ezert nagyon kellemetlenul erzem magam a strandon. Hogyan tudnám megcsinalni h ne látszon?

Figyelt kérdés
A bikinim decathlonos tudjatok az amit mostanság sokat reklamoznak 1000 ft az also es 1000 a felso ises barmilyen szinbe meg lehet venni. Es a felső resze mint mar irtam halvany rozsaszin az alsoja fekete az also resze teljesen jo es imadon de a felso reszen atlatszik a mellbimbom es ez nem tul jo. Valaki tudna mondani nekem valami jo otletet? Fontos lenne. A valaszokat elore is koszonom. ;)
2015. júl. 4. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leragasztod,leégeted,levágod...
2015. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ruhazz be meg 1000 forintot egy fekete bikinifelsore?
2015. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha leragasztom akkor latszik a ragaszto. Szoval mar probaltam de nem valt be
2015. júl. 4. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted kit fog érdekelni a te bimbid? SOKKAL fullosabb csajok lesznek ott.
2015. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat!
2015. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es ezekre a decathlonos bikinikre van garancia vagy vissza lehet vinni ha estleg véletlen:) hibásak akkor visszalehet vinni es lehet valasztani masik bikinit helyette?
2015. júl. 4. 12:23
 7/11 A kérdező kommentje:
És visszaveszik akkor ha aztmondom h mérethiba vagy valami es valaszthatok masik szinűt?
2015. júl. 4. 12:35
 8/11 Bob the builder ***** válasza:
67%

Szerintem nem cserélik. Ha cserélnék azt is max 3 napig ha jól tudom, de tudod mit küldj egy képet és megmondom,gáz e hogy látszik ;).


Komolyságra visszatérve vegyél egy másikat.

2015. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Háromnapos szabály már nagyon régen nincs, csak szólok. Nem is erre vonatkozott. Testtel közvetlenül érintkező ruhadarabot soha, sehol, semmi módon nem cserélnek (fehérnemű, hálóruha, fürdőruha).

A termék nem hibás, ruházatra egyébként sem létezik garancia. Így jártál.

Olvastam egyszer, hogy egy vallásos csaj több millió márkára perelte az üzletet Németországban, hasonló okból. Meg is nyerte. Nálunk káron szerzés nem létezik, legfeljebb az árát kaphatnád vissza. A per kimenetele kétséges. Ha nem nyered meg, minden költség a tiéd, ami több százezer forint is lehet.

A még mindig tartó válság viszont arra kényszeríti a kereskedőket, hogy rugalmasak legyenek, s jogtalan reklamációkat is "benyeljenek". Próbáld meg.

2015. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne érezd magad kellemetlenül. A pasiknak bejön ha kiáll a csempevágó... A strand már csak ilyen.
2015. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!