Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bikini felsőm rózsaszín es...

A bikini felsőm rózsaszín es átlátszik a mellbimbóm. És ezert nagyon kellemetlenul erzem magam a strandon. Hogyan tudnám megcsinalni h ne látszon?

Figyelt kérdés
A bikinim decathlonos tudjatok az amit mostanság sokat reklamoznak 1000 ft az also es 1000 a felso ises barmilyen szinbe meg lehet venni. Es a felső resze mint mar irtam halvany rozsaszin az alsoja fekete az also resze teljesen jo es imadon de a felso reszen atlatszik a mellbimbom es ez nem tul jo. Valaki tudna mondani nekem valami jo otletet? Fontos lenne. A valaszokat elore is koszonom. ;)
2015. júl. 4. 11:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Mondd miért érzed rosszul magad attól, ha van valamid, ami tetszhet a pasiknak? Tudom, hogy van valahol egy ország Afrikában, ahol leégetik a tini lányok melleit, hogy ne erőszakolják meg, de a 21. századi Magyarországon, nem hinném, hogy él olyan pasi, aki azért erőszakol, mert valami olyat látott, ami tetszik neki. Én például soha, még egy megjegyzést sem tennék rá, hanem hálás lennék a sorsnak, hogy valakinek a látványa egy kissé megbizsergettetett.
2015. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!