Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rozsaszin szinu bikini felsoho...

Rozsaszin szinu bikini felsohoz fekete also?

Figyelt kérdés

Pink bikinifelsohoz fekete szinu also resz gaz?

Hogy nem egyszinu :/



2015. márc. 30. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Most nekem is 2 féle lesz, mert amit vettem szett, annak a melltartó része nagyon jó, de a bugyija borzalmasan áll, úgyhogy vennem kell egy másikat. Én is feketét fogok hozzá venni (a felső pedig kék-fehér-rózsaszín kockás).
2015. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na ez egy jo hir,koszonom:)

Nemtudom ismered e de triangl furdoruhat rendeltem es annak az also resze eleg nagyi bugyi feelinges es en inkabb francia bugyi fazonut szeretnek. Az jo hozza szerinted? :/

2015. márc. 30. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugy konnyebb lenne eldonteni a csatolnal kepet
2015. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2015. márc. 30. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez bármilyen alsó illene, a kérdés inkább az, hogy neked jól áll-e a francia (van-e hozzá kellően hosszú lábad, mivel az a fazon optikailag rövidíti).
2015. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat nem vagyok egy magas tipus.

De szerintem nem a lab hosszusagatol fugg hogy jol all-e

2015. márc. 31. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Pink feketével minden körülmények között, minden mennyiségben passzol :)

Amúgy én se vagyok magas, és vékony sem (165/59), de utálom a normál bugyifazont még bikiniben is (tangát strandra nem vennék fel), franciát szeretem én is.

2015. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!