Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi kell az Odüsszeiából?

Szmelcso kérdése:

Mennyi kell az Odüsszeiából?

Figyelt kérdés
Álltalában hányat kérnek az 5 kötetből?

2015. júl. 4. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Olvasd csak minden ötödik sort, az csak egy kötetnyi!

(különben is, a "kötet" nem mértékegység, hiszen függ attól, milyen minőségű papírra és milyen betűmérettel van nyomtatva!)

.

Ha azt írom: két kötet elég, honnan tudod, hogy melyik kettő lesz a kérdés?

.

Ha felét elolvasod, félművelt leszel ezen a téren. Vedd figyelembe azt, hogy a félműveltség károsabb a tudatlanságnál!

2015. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Szard már le basszus,én egy oldalt se olvastam el belőle mégse buktam meg irodalomból :D Majd kijavítod azt az egyest :D
2015. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el az olvasónaplóját (ha van). Vagy simán olvasd el az összefoglalóját, csinálj puskát évnyitó környékén, és hagyd a francba. Nekünk amúgy nem adtak kötelezőt nyárra :)
2015. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha értelmes választ nem tudtok akkor lehet átugrani a kérdést!

Üzenem az elsőnek, hogy nem kell rögtön lenézni! Ugyanis imádok olvasni! Majd akkor lenézhetsz, meg nevezhetsz műveletlennek és tudatlannak, ha bármit is tudsz rólam! addig meg lehet békén hagyni! Köszönöm!!

2015. júl. 5. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Jól van, csak tipp volt. De most jut eszembe, miért nem kérdezted meg, hogy mennyit kell olvasni? :o
2015. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint a suliban? Még csak most kezdek.
2015. júl. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!